Logo

kopacki br:45

Број на оглас: 2548687 | Објавен на: 04.07.2017, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Останато

Вид на оглас: Се продава


kopacki adidas predator instikt 3 klasa kupeni 3700 noseni se 4 meseci i se vo odlicna forma

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 kristijan