Logo

ЧИСТОТЕЛ средство за брадавици и папиломи

Број на оглас: 2548701 | Објавен на: 17.12.2018, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Ефикасно и проверено средство за отстрануванје и чистенје на брадавици (кандиломи), суви жулјеви, папиломи.Начин на примена: Пред нанесуванје, обавезно мачканје околу посакуваното место со крем и после се нанесува ,,Чистотел'', во зависност од местото на нанасуванје ,САМО 1 КАПКА за ПАПИЛОМА, , 3 пати по 1 капка за 3 дена за БРАДАВИЦИ , и 5 дена по 1 капка за СУВИ ЖУЛЈЕВИ. За БЕНКИ не важи.Пакуванјето е од 1,2 мл.л , Цената е 350 денари. Тел. 076458691

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач