Logo

Apartman GOLF - Star Dojran

Број на оглас: 2548745 | Објавен на: 16.07.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Број на соби: 1

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


За вистински одмор во апартман со 4 легла, комлетно уреден со клима, ТВ, интернет, базен и скара. Цена од 20 ЕВРА во зависност од сезоната и бројот на гости.
Слободни термини 2018 год :

ЈУЛИ од 14 до 19,
АВГУСТ 26 до 30.
СЕПТЕМВРИ 1 до 30.

Број за контакт 071 222 426.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Fani

Потврден огласувач