Logo

PRINTER,SKENER,KOPIR, HP 2130

Број на оглас: 2548801 | Објавен на: 14.12.2017, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


Се продаван принтер модел хп 2130 под гаранција малку користен.информации на телефон 071367690

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач