Logo

Prodavam daewoo lanos

Број на оглас: 2548809 | Објавен на: 18.08.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 900 €
950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam daewoo lanos prv sopstvenik

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  micka

Потврден огласувач