Logo

MAN

Број на оглас: 2548838 | Објавен на: 26.12.2018, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава MAN 1 камион во одлична состојба
- камионот е произведен 1986 година
- дизел
- диференцијал голема Европа
- Miler Kiper
- увезен од Холандија 2000-та година како специјално возило чистач на снег
- регистрација 10 000 денари
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 071/367-165

Огласи од: Влатко

Влатко

Македонски Брод

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач