Logo

Evro kuka

Број на оглас: 2549484 | Објавен на: 29.01.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Tип на делови: Останато

Цена: 35 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kukata e orginalna od bmw 525 do 96 godina 35 e 0dgovara i na drugi vozila

Vo istata cena dobivate dizalica i kluc za kolca za bmv

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач