Logo

Се продава биро

Број на оглас: 2550017 | Објавен на: 06.07.2017, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава биро, правено по нарачка. Сочувано

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Teodora