Logo

Reno megan

Број на оглас: 2550287 | Објавен на: 25.04.2019, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba napraveno i e servis so nova turbina fale akolumator

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Daniel

Потврден огласувач