Logo

Frizerska stolica

Број на оглас: 2550815 | Објавен на: 06.07.2017, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


se prodava frizerska stolica

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Aleksandra