Logo

Se izdavaat apratmani vo S.Dojran na prviot red

Број на оглас: 2551321 | Објавен на: 16.08.2017, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1111 m²

Спрат: 1

Греење: Друго

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat apratmani vo dojran na prviot red so prekrasen pogled kon ezero
Tel:071-397-184
Suzana

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 suzana