Logo

Mini bager malo bagerce 3.5 t

Број на оглас: 2551861 | Објавен на: 30.12.2018, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vrti na 071/362-582
Bagerceto e vo odlicna sostojba. skoro servisirano i raboti perfektno. dve korpi 80ka i 30ka. ima priklucok za cekic. nov akumulator. hidraulika i podvozje odlicna sostojba vredi da se vidi.
Vrti na 071/362-582.......
Moze zamena za kola...

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Ххх

Потврден огласувач