Logo

Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Број на оглас: 2551944 | Објавен на: 29.09.2018, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојран на 50м од градска плажата. Апартманот располага со сопствен паркинг.
Телефони:
079 292 396
071 720 759

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач