Logo

Alfa romeo 147 1.9 JTD 2004

Број на оглас: 2552255 | Објавен на: 19.07.2019, 01:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sostojba!

- 4 novi gumi
- Originalen CD-Player
- Klima
- Kompleten Servis
- Zamenet rebrast kais
- Zameneta potisna ploca i lageri
- Original MOMO bandazi 16''
- Vgraden Xenon
- Elektrika na site 4 prozori

Tel:070550750

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач