Logo

РАСПРОДАЖБА НА ПРОЗОРИ И ВРАТИ

Број на оглас: 2552550 | Објавен на: 17.06.2018, 23:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
30 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


распродажба на нови прозори и балконски врати од ШИПАД САРАЕВО прозорите и балконските врати се нови некористени за термопан стакло ( незастаклени) со механизам за кипање имам повеке димензии

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 m

Потврден огласувач