Logo

NOV LUKSUZEN STAN SO 2 SPALNI KAJ BIBLJOTEKATA

Број на оглас: 2552830 | Објавен на: 17.08.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Pece Maticevski 58

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZNAJMUVA NOV LUKSUZEN STAN KOMPLETNO OPREMEN I KLIMATIZIRAN SO 2 SPALNI SOBI 3 LED TELEVIZORI BEZICEN INTERNET(WI-FI) ZA STRANCI I FIRMI.SLOBODEN OD 8 SEPTEMVRI viber or whats up +38971333766###BOOK A HOME NOT A ROOM###

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  LUKSUZNI STANOVI

Потврден огласувач