Logo

СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Број на оглас: 2552964 | Објавен на: 03.06.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5306 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 12 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива со површина од 5306 м2, парцела 2238/14,15,16,која се граничи со автопатот Гевгелија-Скопје.
Цена 12 еур м2..
Контакт тел.Гевгелија - Владо 075/510-236,
Скопје: Кирил 075/543-554

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач