Logo

bmw coupe

Број на оглас: 2553031 | Објавен на: 22.09.2017, 06:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


od swiss kako novo perfektna sostojba original 140.000km samo so bugarski pasos cenata e fiksna so ovie bandazi 4500e so 16ki 4000e ako ne vi odgovara bi ve zamolil da ne se javuvate kako na primer za secenje zameni i slicno.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач