Logo

Буре - бочва

Број на оглас: 2553197 | Објавен на: 01.10.2018, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Бурето - бочвата е во добра состојба изработена од благун капацитет 350 л со метално постоље - држач

 Охрид    Општина: Дебарца

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач