Logo

pegli

Број на оглас: 2553362 | Објавен на: 12.07.2017, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


peglite se ispravni site komplet 800 den

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач