Logo

Се издаваат соби за пиво фест во прилеп блиску до центарот

Број на оглас: 2553413 | Објавен на: 12.07.2018, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 11111 m²

Спрат: 1

Греење: Централо

Цена: 1.111.111 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам соби за пиво фест блиску до центарот на градот. За информации секој ден после 14 часот

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zare