Logo

Motor 1.9 TDI na delovi

Број на оглас: 2554527 | Објавен на: 21.09.2017, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Мотори

Цена: 90 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor od golf 4 1.9 TDI 90ks.na delovi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Marto

Потврден огласувач