Logo

Компјутерско биро

Број на оглас: 2554626 | Објавен на: 11.07.2017, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава компјутерско биро со стол.користено,добро сочувано.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Елизабета Димова