Logo

Palit nvidia 8600GT 1GB

Број на оглас: 2555439 | Објавен на: 11.07.2017, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Gafickata ima 1GB memorija i e vo perfekna sostojba, raboti perfektno so dva monitora ( toa i bese namenata pred da bide zameneta so pojak model ). Javete se za podetalni informacii.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Petar