Logo

Се изнајмува деловен простор во центарот на Прилеп

Број на оглас: 2555835 | Објавен на: 12.07.2017, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува атрактивен деловен простор во Прилеп (населба Бончејца) на ул. „Јоле Андоноски“ бр. 5а. Станува збор за поранешната зграда на Бетон, т.е. катот под Црвен крст - Прилеп. Површината на катот е 182 m2 + визба со површина од 84 m2. Локацијата е идеална, со оглед на тоа што објектот располага со голем бесплатен паркинг и се наоѓа на неполни 500 m од строгиот центар на Прилеп. Информации на 071/244-129 (Никола).

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Никола