Logo

УПРАВУВАЊЕ СО ИМОТ

Број на оглас: 2555853 | Објавен на: 13.12.2017, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Агенциски услуги / Агенции за недвижности

Вид на оглас: Се продава


Лиценциран станбен управител „СН СЕРВИС“ ви нуди комплетно управување со имот на станбени и деловни објекти на ниво на Општина Битола.

Дополнително нудиме: хигиена и чистење на домови, станбени и деловни објекти, одржување на објекти (домови, станбени, деловни), техничко одржување, хортикултурно уредување.

СН СЕРВИС комплетно се грижи за вашите објекти, професионално, стручно и навремено.
ДОСТАПНОСТ 24/7 на телефон: 077/90 07 98
КОНТАКТ: 047/50 50 50 | 076/ 34 56 29

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач