Logo

Превоз/селидби

Број на оглас: 2555993 | Објавен на: 12.07.2017, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Вршиме селидби со наши возила и наши работници.
Телефон за контакт 070/217-969
АЦО

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Aco