Logo

Samsung HDD 500GB 2.5

Број на оглас: 2556361 | Објавен на: 12.07.2017, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samsung HDD 500gb 2.5 inch za laptop.
Diskot e koristen edna godina,i e potpolno ispraven
Moze da se vidi na lice mesto

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce