Logo

Intertronic klima

Број на оглас: 2556636 | Објавен на: 12.07.2019, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Intertronic klima,1100wati,dolu na trkalca

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 bajro

Потврден огласувач