Logo

Kuka karabina vo Madzer Male Bitola

Број на оглас: 2556695 | Објавен на: 11.06.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 92 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 8 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Година на градба: 2018

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: madzer male

Цена: 45.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kuka karabina tri kata plus potkrovje 92M2 baza na dobro mesto madzer male nova gradba planski samo seriozni ponudi, moze i zamena za kuka, stan so prednost vo skopje, struga, ohrid, ili plac ili niva, nivi vo Bitola ili Skopje. Isto taka mozi i drugi realni zameni, kompenzacii so nedvizen imot vo Bitola, Skopje, Ohrid, Struga.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач