Logo

Guma MITAS 120/70ZR17 *NOVA*

Број на оглас: 2557184 | Објавен на: 29.05.2018, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam guma MITAS ne cel mesec vozena so dimenzii 120/70ZR17. Gumata e vo TOP sostojba

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач