Logo

Se izdava sprat od kuka za turisti tel 070 378 223 Toni

Број на оглас: 2557478 | Објавен на: 07.01.2019, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 480 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


se izdava sprat od kuka za turisti (apartman) so poseben vlez,idealno za 6 luge, so prekrasen pogled na ohridskoto ezero i grad so sopstven parking,kablovska TV.bezzicen internet(WI-FI),

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач