Logo

Се продава куќа со дворно место

Број на оглас: 2557625 | Објавен на: 18.06.2018, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 626 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1977

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Љуба Алексиќ бр5

Цена: 1.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа од 300 m2 со големо дворно место од 626 m2 во Општина Росоман во дворот има уште три помошни објекти (100m2) куќата е на 2 спрата и е со 3 масивни плочи така што може да се подигне и трет спрат или тавански соби, има и 100 м2 подрум. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
информации на :
076 / 560 405 Далибор
075 / 695 800 Антонио

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 dalibor