Logo

plac

Број на оглас: 2558085 | Објавен на: 03.02.2019, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 470 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 35 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placevite se naogjat vo blizina na 'Gradski Porti'

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 pcelar

Потврден огласувач