Logo

REMEN ZA VRZUVANJE KUCE NA BEZBEDNOSEN POJAS VO AVTOMOBIL

Број на оглас: 2558140 | Објавен на: 08.03.2020, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


- Сосема нов и висок квалитет. помага на вас и вашето куче или мачка да ја задржи безбедно за време на возење.
вашите миленици можат да седат или стојат самостојно и безбедно во автомобилот
Направено од добар квалитетен пресуван најлон ткаенина.
Ширина: 2.5 cm
Големина: 70cm x 2.5 cm.
Боја: црна или црвена ВРШАМ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 070-798-247 077735790

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач