Logo

Sokovnik Gorenje JC 800Y 800w motor

Број на оглас: 2559191 | Објавен на: 18.07.2018, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Опис
Спецификација
нов Gorenje JC 800 Y
• Соковник - Цедач за агруми (џусер)
• Бела со жолто
• Максимална јачина на моторот: 800 W
• Гумирани ногарки
• Сигурносен прекинувач
• XXL
• Регулирање на брзината
• Метално куќиште
• Волумен на садот за сок: 1 Литри
• Волумен на садот за одпадоци: 2 Литри
• Микрофилтер

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 korisnik

Потврден огласувач