Logo

Градежно земјиште во близина на Претор

Број на оглас: 2559669 | Објавен на: 16.07.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7600 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 15.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно земјиште во близина на Прето со парцела број 384-1. Цена по договор.

 Ljupco