Logo

TV NEO

Број на оглас: 2560081 | Објавен на: 12.02.2019, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: NEO

Производ: CRT - Класични

Големина: 56 cm (22 inch)

Цена: 500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizor beko
ima mala popravka (pri palenje zeza ponekogas)
300den. Kosta popravkata

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач