Logo

ДЕТСКИ КОЖЕНИ ОБУВКИ И АНТОМСКИ ПОДЛОШКИ

Број на оглас: 2560202 | Објавен на: 10.10.2018, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Детски чевли Женски / >29

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВАТ
*ДЕТСКИ ЖЕНСКИ И МАШКИ АНТОМСКИ ОБУВКИ ПОГОЛЕМА КОЛЧИНА ОД 120-150ПАРА
РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ МОЖЕ НА ГОЛЕМО ЦЕНА.... ПОВОЛНА!!! МОЖЕ И ПО ДОГОВОР
ПРОИЗВОДИТЕЛ ОД ЕУ.
*ДЕТСКИ АНТОМСКИ ПОДЛОШКИ ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА ОКОЛУ 150-200ПАРА.
ГОЛЕМИНА ОД 19-29БРОЈ.
ЦЕНА......ПОВОЛНА!!! МОЖЕ И ПО ДОГОВОР
ПРОИЗВОДИТЕЛ ОД ЕУ.
ТЕЛ.077 980 280
ТЕЛ.070 253 230

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач