Logo

VW PASSAT 1.9TDI 110KS NA DELOVI

Број на оглас: 2560670 | Објавен на: 01.12.2018, 04:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat 1.9tdi 110ks na delovi 2000 godina

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач