Logo

Aprilia Sportcity 125cc

Број на оглас: 2561573 | Објавен на: 14.06.2018, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Aprilia

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Sportcity

Километри: 25000

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motorot e vo odlicna sostojba registriran e do april 2018, ima nova zadna guma,novi racki 078-420-217
078-420-217 078-420-217
078-420-217

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач