Logo

Prodavam detska kolicka za bliznaci.

Број на оглас: 2561632 | Објавен на: 20.09.2017, 19:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
5.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam detska kolicka za bliznaci. Bez nekakva maana. Vo odlicna sostojba.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач