Logo

Лававо за миење коса

Број на оглас: 2562073 | Објавен на: 19.07.2017, 00:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава


Се продава лававо за миење коса во зачувана сотојба. Се поднесува рачно на висина која ја сакате.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Julija

Потврден огласувач