Logo

Хауба за сушење коса

Број на оглас: 2562076 | Објавен на: 19.07.2017, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


Електрична хауба погодна за правење на најразлични фризури. моќност 220 v

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Julija