Logo

Цевки долги 2.5м

Број на оглас: 2562569 | Објавен на: 19.07.2017, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Хитно се продаваат нови цевки железни 2.5м долги и 5/4 ' погодни за скеле
Цена поволна
Тел за контакт 075-791-816

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Елка