Logo

Приколка за прикачување на мотор или кола

Број на оглас: 2562582 | Објавен на: 19.07.2017, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Хитно се продава приколка за прикачување на мотор или кола.
Цена поволно

Тел за контакт 075-791-816

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Елка