Logo

Vrsime uslugi oblasta na Avto Mehanika za site tipov na Ford

Број на оглас: 2563226 | Објавен на: 16.03.2018, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


Bршиме услуги областа на Механика за сите типови на Форд и други типови на возила со диагностика и слично и набавуваме нови делови и половни со нашите соработници
Механика мајстор Руфки:071-273-782
Сервисот се наоѓа во самите самафори во влезот за Шуто Оризари во кругот на поранешна Циглана Типо и во самиот оглас во мапа ја имате локацијата кликнете на мапа локација и ке ви биде јасно кај се наоаѓаме исто така вршиме откуп и продажба на половни моторни возила

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Rufki

Потврден огласувач