Logo

Yamaha 250 2t

Број на оглас: 2563236 | Објавен на: 27.07.2017, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2001

Модел: 250

Цена: 111.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Yamaha 250 2t so dokumenti koga e kupen, pun kross, super sostojba moze da se proba vo sekoe vreme uvezen od it!!!
Barajte me na 077-728-613 Nikica

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Viktor