Logo

Продавам панелки за шелување

Број на оглас: 2563327 | Објавен на: 09.11.2018, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам панелки за шелување
078 824-750 2 632-336

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач