Logo

Деловен простор на 100 метри од плоштадот во Пробиштип

Број на оглас: 2563895 | Објавен на: 20.07.2017, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор од 110 метри квадратни, на улица Ленинов Трг ( старо пазариште ) во Пробиштип. Просторот е на 100 метри оддалеченост од гратскиот плоштад.
За подетални информации контактирајте ме на
077-625-130
- Македон

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Македон Мијалков